Klientská zóna

FACILITY MANAGEMENT

Komplexní Facility management

Když mluvíme ve VINCI Facilities o Facility managementu, chápeme komplexní, ucelený sortiment služeb, který zahrnuje všechny tři základní oblasti: technickou, infrastrukturální i obchodní.  

Technická správa budov zahrnuje provoz a údržbu všech technických zařízení a stavebních součástí objektů, infrastrukturní Facility management se týká všech služeb pro budovy, obchodní Facility management zahrnuje oblast pronájmů, správy, nákladového řízení a další související záležitosti.

Náš komplexní přístup zaručuje, že spravovaná nemovitost vykazuje za všech okolností ideální rovnováhu mezi účinností, technickým vybavením a atraktivní užitnou hodnotou. A to je důvod, proč VINCI Facilities spravuje tak velké množství metrů čtverečních podlahové plochy budov po celém světě.

Pro každou zakázku a každý projekt vyvíjíme vhodné prostředky pro optimalizaci nákladů a pro zajištění vyvážené nákladové struktury po dobu celého životního cyklu budovy

Nezáleží na tom, jaký projekt plánujete – s VINCI Facilities jste v dobrých rukou profesionálů, na které se můžete spolehnout.