Hledat

Klientská zóna

KARIÉRA

Pošlete nám svůj životopis ještě dnes

Facility management, partnerství veřejného a soukromého sektoru (PPP), a stavební dodávky jsou nejrychleji rostoucí oblastí naší činnost. Tento rostoucí trh nabízí jistotou pracovních míst a vynikající kariérní příležitosti. Jen v roce 2011 jsme přijali 200 nových zaměstnanců a stále hledáme další kvalifikované odborníky. Naše dceřiné společnosti v Německu, Evropě a ve Spojených státech zaměstnávají architekty, stavební inženýry, facility manažery, inženýry, techniky, IT specialisty, projektant, obchodníky a mnoho další odborníků a všestranných pracovníků.
Systematický rozvoj zaměstnanců a řídících pracovníků je  nezbytnou součástí našeho. Věnujeme pozornost slučitelnosti pracovního a rodinného života a zdravého pracovního života. Vzdělávání a odborná příprava je cesta pro růst kvality a rozšíření našeho portfolia služeb.
Nabízíme odměňování založené na základě výkonu. Na oplátku očekáváme, že naši kolegové budou přijímat profesní výzvy, myslet a jednat inovativním způsobem a  odvádět dobrou práci v týmu, že budou mít proaktivní přístup a velkou míru samostatnosti.

Hledáte zajímavý program odborného vzdělávání nebo své první zaměstnání? Jste již zkušený odborník? Těšíme se na Váš životopis.

VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

Zasílání novinek


Přihlásit Odhlásit